Jindřiška Řešátková - Ceník

Ceník

A) Portrét, děti, těhotenské, rodina (max. 4 osoby) / 1.500 Kč 
10 fotografií/barva + bw - elektronickou formou + koláž (je-li to vhodné, např. narozeninové u děti) Nevztahuje se na newborn, akce, zvláštní foto, skupinové foto. Domácí mazlíček (přítomnost domácího mazlíčka je nutné nahlásit předem) + 200,- Kč. Na početnější rodinu se vztahují podmínky bodu E) 

B) Newborn - A / 2.500,- Kč (miminka od 5-12 dnů) 
pouze miminka - počet fotografií 8 -10/barevná + bw, počet se odvíjí od miminka (spavé či nespavé apod.) + kartička/koláž miminka (dovolí-li nám to focení jako celek) – vybírám fota k následné úpravě sama, možná dohoda zaslání výběru 

C) Newborn - B / 2.800 ,- Kč (miminka od 5-12 dnů) 
miminko, rodiče + sourozenec – počet fotografií 7 -10, počet se odvíjí od miminka (spavé či nespavé apod.) + + kartička/koláž miminka (dovolí-li nám to focení jako celek) – vybírám fota k úpravě sama, možná dohoda zaslání výběru 

D) Zvláštní focení/Ostatní / 1.700,- Kč 
Např. narozeninové foto/pouze 1 osoba, Budoár, aj. (použití rekvizit jako je čokoláda, dort, vanová koupel aj. zvláštnosti 7 -10 fotografií + koláž (dovolí-li nám to focení jako celek) – vybírám fota k úpravě sama, možná dohoda zaslání výběru 

E) Svatby, akce, fota pro WEB, produktová fotografie, početné rodiny, aj. 
je vždy nutná osobní a písemná dohoda, která bude obsahovat veškeré dohodnuté podmínky, vč. Ceny, počet fotografií apod. 

F) Balíčky – je možné sjednání balíčku např. Těhotenské + newborn 
sleva na dohodnutý balíček je 500,- Kč ze součtu ceny ze základu A,B,nebo C 

G) Platba 
bude probíhat vždy předem na můj bankovní účet na základě vystavené faktury. Platba zahrnuje i rezervační poplatek ve výši 500,- Kč (je součástí ceny). Rezervační poplatek je nevratný, pokud k focení nedorazíte, nebo se včas a řádně neomluvíte (důvoedem mohou být jen skutečně závažné důvody), kdy již není možné sjednat za Vaši neúčast náhradník, tj. nejdéle 24 hodin před termínem focení. Termín můžete 1x změnit (ze skutečně závažných objektivních důvodů – stejných, jako když nemůžete do svého zaměstnání – nemoc...), nebo dle dohody. Nový termín však nelze vymáhat dle Vašich požadavků, ale požadovaný termín může být akceptován z mé strany jen v případě volného termínu a volného ateliéru. 

H) Objednávka služeb 
lze provést e-mailem nebo přes zprávy na (FB), telefonicky, SMS zprávou, a následně vždy písemně přes e-mailovou korespondenci, či osobně v ateliéru. Objednaný termín je závazný pro obě strany. Čas je nutné dodržet, není možné při pozdním příchodu ode mne vyžadovat prodloužení doby focení. Pokud dojde k opoždění z mé strany, samozřejmě Vám náleží plná náhrada. 

I) Splatnost faktury + ostatní informace 
je nejpozději 5 dnů před objednaným termínem focení. Opoždění platby může zapříčinit obsazení dojednaného termínu. Ceník je pouze základní informace – podrobnosti je nutné domluvit písemně. Cena může být domluvena i jinak, záleží vždy na dohodě obou stran. Výsledná fota upravuji dle mých schopností (jak je prezentuji na web. stránkách, či sociálních sítích). Náročné grafické úpravy nedělám (pouze po dohodě a za příplatek, jak mé schopnosti s prací při úpravě fotografie dovolí). Fota dodávám vždy elektronicky, tisk po dohodě a to u tiskařů se kterými spolupracuji. Ceník tisku se odvíjí od ceny tiskaře. Do tisku zasílám až po uhrazené faktuře. Fota ve formátu RAW v žádném případě nevydávám. Nevydávám je ani jako placená služba. Úprava každé fotografie navíc je 100,- Kč/ks. Nefotím na minuty, vždy si nechávám dostatek prostoru na domluvené foto. Fotí se zhruba 1 hodina, výjimka je foto Newborn, zde může focení trvat i déle než 3 hodiny. Je mnoho objektivních příčin, kdy focení může být hotové dříve, ale může trvat i déle (nespolupracující děti, apod.) Proto můj čas je vždy nastaven tak, aby focení probíhalo v klidu a pohodě.